ForFarmers (FFARM.AS) kursmål 2026/2027: 40% potentiale + 5.0% udbytte

5,67
-1,73%
Kursudvikling: 1 uge: ▼ −1,9% 1 måned: ▼ −3,4% 3 måneder: ▼ −11,5% 1 år: ▲ +29,5%
Kursudvikling for ForFarmers (FFARM.AS) – aktiekurs på 5.67 €, september 2026
ForFarmers aktiekurs – Kursudvikling 2026. Opdateret 01. Sep 2026.
📅 Næste regnskab: 18. februar 2027 (om 170 dage)
Del analysen:

ForFarmers kursmål 2026: Analytikere ser 41% potentiale

Det gennemsnitlige kursmål for ForFarmers er 8.00 €. Dette kursmål repræsenterer analytikernes vurdering af aktiens pris de næste 12 måneder.

Forskellen mellem kursmålet og den nuværende kurs kaldes potentialet (på engelsk "upside"). Det viser, hvor meget analytikerne forventer aktien kan stige op til kursmålet over de næste 12 måneder. Hvis kursen omvendt allerede ligger over kursmålet, mener analytikerne aktien er for dyr — og forventer at aktien skal falde.

Aktien er undervurderet med 41,09% i forhold til analytikernes kursmål. Hvis vurderingen holder, kan det indikere et potentielt afkast inden for de næste 12 måneder. Vurder også aktiens nøgletal som P/E, P/S og P/B samt den tekniske analyse længere nede på siden for et komplet billede. Hvad betyder det for dig? Kursmålet er analytikernes bedste bud – ikke en garanti. Tjek også virksomhedens tal, kursudviklingen og hvor stor risiko du kan tåle, før du beslutter dig.

Er ForFarmers overvurderet eller undervurderet?

ForFarmers er i øjeblikket undervurderet med en afvigelse på 41.1% i forhold til kursmålet.


Den aktuelle kurs er 5,67 €, hvilket placerer ForFarmers i kategorien undervurderet. Aktien vurderes som undervurderet, hvis kursen er under 7,20 €, og som overvurderet, hvis kursen overstiger 8,80 €.


Fair value-intervallet – det vi her kalder et rimeligt prisleje for aktien – er defineret som ±10% af analytikernes kursmål, da et kursmål altid er et skøn og ikke en eksakt værdi. For ForFarmers ligger det rimelige prisleje mellem 7,20 € og 8,80 €.

Analytikerne ser 41% potentiale i ForFarmers — men et kursmål siger intet om hvornår. Følg ForFarmerss køb/sælg-signal dagligt, så du rammer timingen. Prøv gratis →
Kursmål på ForFarmers: 8.00 € — men er den værd at eje nu?
Lige nu: Afvent · det præcise køb/sælg-tidspunkt får du inde i TradeDesk
Et kursmål er analytikernes 12-måneders bud — ikke et købssignal. Vi analyserer hver dag, om ForFarmers reelt er købsklar og tjener penge. Blandt 1.800+ aktier finder vi den 1 %, der er værd at eje lige nu.
Et kursmål kan alle finde. Det svære — og det dyre — er at opdage for sent, at trenden er vendt.
Behold eller sælg ForFarmers? Få klar besked →
Gratis i 14 dage · Kun din email, intet betalingskort · Stopper af sig selv · ⭐ Trustpilot 4,9

Om ForFarmers – Fødevarerbehandling

ForFarmers N.V. laver foder til husdyr som køer, grise, heste og høns. Virksomheden tjener sine penge ved at sælge foder og andre produkter til landmænd, både til almindeligt landbrug og til økologisk landbrug.

Virksomheden sælger under navnet ForFarmers og er primært til stede i Holland, Tyskland, Storbritannien, Polen og Belgien. Den sælger også sine produkter til andre lande i og uden for Europa. Kunderne er landmænd, blandt andet mælkebønder.

Ud over foder tilbyder virksomheden også biprodukter, råvarer, frø og gødning. Den hjælper desuden landmænd med transport af varer, og giver rådgivning om foder, dyrehold og forretningsudvikling. Derudover tilbyder virksomheden værktøjer og programmer, som landmænd kan bruge til at sætte mål for deres virksomhed og til at følge og sammenligne deres resultater.

ForFarmers blev grundlagt i 1896. Virksomhedens hovedkontor ligger i Lochem i Holland.
Læs om virksomheden

ForFarmers hører til temaet Fødevare- og drikkevareaktier. Se alle fødevare- og drikkevareaktier rangeret efter signal og momentum →

Nøgletal for ForFarmers

Nøgletal hjælper dig med hurtigt at vurdere, om aktien er billig eller dyr. P/E viser hvor mange års nuværende indtjening du betaler for aktien – lavere er typisk billigere. P/S og P/B sammenligner kursen med selskabets omsætning og bogførte værdi. Tallene siger mest, når man sammenligner med andre selskaber i samme branche.

€ 504M Markedsværdi (Mcap)
€ 3,2B Omsætning
Fødevarerbehandling Industri
9.68 P/E Ratio
0.16 P/S Ratio
1.42 P/B Ratio
Holland Handles på børsen

Hvad er ForFarmers for en type aktie?

Udbytteaktie Value-aktie

ForFarmers klassificeres som en udbytteaktie og value-aktie. Det betyder at aktien kombinerer flere attraktive egenskaber, herunder et udbytte på 5.2%.

Score-oversigt for ForFarmers

💰 Value Score 95/100 (Meget Høj)

ForFarmers ser billig ud i forhold til de nøgletal vi måler på. Det kan være positivt, hvis virksomheden samtidig har god kvalitet og en stabil kursudvikling.

⭐ Quality Score 31/100 (Lav)

Virksomheden ser svag ud på kvalitet. Det betyder, at investorer bør være forsigtige, selv hvis aktien virker billig.

🚀 Momentum Score 52/100 (Neutral)

ForFarmers har et mere neutralt kursbillede. Der er ikke et klart tegn på stærk medvind eller tydelig svaghed.

📊 Samlet Score 59/100

Samlet set ser ForFarmers blandet ud. Der er både positive og negative forhold.

⚠️ 1 rødt flag identificeret

Vores analyse har identificeret 1 potentielle risikofaktor i ForFarmers som investorer bør være opmærksomme på.

⚠️ Uholdbart udbytte: Payout ratio er 103% – virksomheden udbetaler mere i udby...
🔒

Er det stadig sikkert at eje ForFarmers?

Der er 1 ting, du bør se først.

Vis mig de 1 røde flag →

📈 Værdiansættelse

Er aktien billig eller dyr? Disse nøgletal sammenligner kursen med selskabets indtjening, omsætning og bogførte værdi.

ForFarmers handles til en P/E på 9.7, hvilket er under markedsgennemsnittet og kan indikere en attraktiv pris. P/S-ratioen er 0.2 (lav – potentielt undervurderet i forhold til omsætningen). P/B er 1.4 (moderat niveau).

💵 Rentabilitet & Vækst

Tjener selskabet penge? Disse tal viser hvor god virksomheden er til at omdanne omsætning og kapital til overskud.

ForFarmers har en overskudsgrad (hvor stor del af omsætningen der bliver til overskud) på 1.7% — moderat, og en driftsmargin (overskud før renter og skat) på 3.0%. ROE (afkast på egenkapital — hvor godt selskabet udnytter aktionærernes penge) er 14.3% — solidt. ROA (afkast på alle aktiver — hvor godt selskabet udnytter alt det det ejer) er 5.6% — solidt. Den seneste kvartalsindtjening voksede med 11.1% år-over-år.

🏦 Finansiel Sundhed

Er selskabet finansielt sundt? Disse mål vurderer balance, gæld og risikoen for økonomiske problemer.

Piotroski-scoren (et mål for finansiel sundhed på en skala fra 0 til 9, hvor højere er bedre) er 5 ud af 9 — middel finansiel sundhed. Altman Z2 er 2.36 (midterfelt — moderat). Gældsgraden (D/E) – forholdet mellem gæld og egenkapital – er 183.9% – moderat gældsætning.

Rentedækning
6,6×
Nettogæld/EBITDA
0,6

Kan sagtens betale sin gæld

ForFarmers giver 5.2% i udbytte. Men skal du beholde den?

Et højt udbytte er kun godt, hvis selskabet er sundt. Med TradeDesk Sølv tjekker du på få sekunder, om aktien er stærk nok — og hvad trenden siger, før du holder fast.

Opret dig gratis — så analyserer vi hele din portefølje med det samme.

Gratis i 14 dage · Intet betalingskort · Stopper helt af sig selv

Få dag-til-dag sælg-signal på ForFarmers →
Få hele din portefølje analyseret på ét øjeblik
Indsæt dine aktier fra Nordnet eller Saxo, når du opretter dig — så får du med det samme en køb/behold/sælg-vurdering på hver enkelt aktie (op til 20 ad gangen). Du ser sort på hvidt, hvilke du skal beholde, og hvilke du skal ud af — i stedet for at gætte på én ad gangen.
Se hvilke af mine aktier jeg skal ud af →
Gratis i 14 dage · Intet betalingskort · Stopper af sig selv

ForFarmers udbytte 2026: 5.2% udbytteprocent

Udbytte-nøgletal for ForFarmers i 2026

Udbytteprocent
5,24%
Udbytte pr. aktie
0,30 EUR
Payout Ratio
103,5%
Meget høj
Udbytte-vækst (3 år)
+5,3%
Gns. årligt udbytte (3 år)
0,18 EUR

Hvornår udbetaler ForFarmers udbytte i 2026?

Seneste X-dato (handlet uden udbytte)
20. april 2026
Seneste udbetalingsdato
4. maj 2026

Hvor meget udbytte betaler ForFarmers?

ForFarmers betaler udbytte til sine aktionærer. Det seneste udbetalte udbytte var 0,30 EUR pr. aktie, svarende til en udbytteprocent på 5,24%. Over de seneste 3 år er det årlige udbytte steget med 5,3%, hvilket viser en positiv udbyttevækst.

Payout ratioen er 103,5%, hvilket er meget højt. Virksomheden udbetaler næsten hele sit overskud som udbytte, hvilket kan begrænse fremtidig vækst og udbyttestabilitet.

Historiske udbyttebetalinger for ForFarmers

Vi har registreret udbyttebetalinger for ForFarmers siden 2022-04-20. I denne periode har aktien udbetalt udbytte 5 gange, senest den 2026-04-20. Denne aktie kvalificerer sig som en stabil udbytteaktie, da den har udbetalt udbytte mindst én gang årligt de seneste 5 år. Dette gør den attraktiv for investorer, der søger stabile og regelmæssige udbytter.

X-dagUdbetalings DatoBeløbValutaPeriode
2026-04-202026-05-040.30EURUkendt periode
2025-04-232025-05-020.20EURUkendt periode
2024-04-152024-04-240.15EURUkendt periode
2023-04-172023-04-260.20EURUkendt periode
2022-04-202022-04-280.19EURUkendt periode

Hvornår har ForFarmers regnskab – Næste dato: 18/02-2027

ForFarmers's næste regnskab bliver offentliggjort d. 18. februar 2027 før markedets åbning. Dette regnskab dækker fjerde kvartal (Q4) og sluttede d. 31. december 2026.



Teknisk analyse af ForFarmers 2026 – Signal: Afvent

Samlet Teknisk Signal: Afvent

Baseret på trendanalyse (SMA50/SMA200) og MACD-trend (positiv/negativ på daglig + ugentlig basis). Opdateret 01. september 2026.

Teknisk analyse af ForFarmers (FFARM.AS) – RSI 43, MACD negativ (bearish), daglig candlestick-graf september 2026
ForFarmers teknisk analyse – Candlestick-graf med RSI, MACD og volumenprofil. Opdateret 01. Sep 2026.

Trendanalyse af ForFarmers

ForFarmers er i en kortsigtet nedtrend. Kursen på 5.67 € ligger 2.8% under 20-dages gennemsnittet (5.84 €). På mellemlang sigt er billedet negativt: kursen ligger 5.6% under 50-dages gennemsnittet (6.01 €). Langsigtet ligger aktien 0.6% over 200-dages gennemsnittet (5.64 €), hvilket bekræfter en langsigtet optrend.

Golden Cross: 50-dages gennemsnittet (6.01) ligger over 200-dages (5.64) – det er et klassisk positivt signal og tyder på, at den mellemlange trend i ForFarmers er stærkere end den lange.

Er ForFarmers overkøbt eller oversolgt?

ForFarmers N.V har en RSI på 42.9. Aktien ligger i den lave del af det neutrale område, hvilket tyder på svag kursudvikling uden at være decideret oversolgt.

MACD-analyse for ForFarmers

MACD er et signal, der sammenligner aktiens korte og lidt længere trend. Når MACD er over 0, peger den korte trend op. Når MACD ligger over sin signal-linje, har aktien medvind. Vi viser både den daglige MACD (kort sigt) og den ugentlige (lang sigt), så du kan se om begge tidshorisonter peger samme vej.

Daglig MACD: MACD er negativ (-0.070), hvilket betyder at den korte trend peger ned – sælgerne har overtaget på kort sigt. MACD ligger under signal-linjen (-0.069) med 0.001, hvilket bekræfter at aktien har modvind – nedturen styrkes.

Ugentlig MACD: Den ugentlige MACD er positiv (0.103), hvilket betyder at den længere trend også peger op. Den ligger under signal-linjen (0.232) med 0.129, hvilket tyder på at den langsigtede medvind er ved at aftage – den positive trend kan være under pres.

Samlet MACD-vurdering: Den daglige og ugentlige MACD giver modstridende signaler. Den lange trend peger op, men den korte peger ned. Den korte trend svækkes stadig – et dybere tilbagefald er muligt.

Risikoprofil for ForFarmers

Standardafvigelse er et mål for, hvor meget aktiens kurs typisk svinger på et år. Højere tal betyder større kursudsving og dermed højere risiko.

ForFarmers N.V har en årlig standardafvigelse på 25.3%, hvilket klassificerer aktien som Balanceret. Der er nogen kursudsving, men kursen er forholdsvis stabil.

Samlet teknisk konklusion for ForFarmers

Overordnet trend: Blandet. Kursen ligger hverken tydeligt over eller under de vigtige gennemsnit.

Trend (MACD): Kort sigt: peger ned (daglig værdi -0.070); Lang sigt: peger op (ugentlig værdi 0.103).

Styrke (MACD vs. signal-linje): Kort sigt: aktien har modvind; Lang sigt: medvinden aftager.

RSI: 42.9 – neutral (kursudviklingen er hverken voldsomt presset op eller ned).

Teknisk signal: Afvent

Signalerne er blandede – trend og MACD peger i forskellige retninger. Afvent at MACD krydser over 0-linjen i samme retning som trenden, før du handler.

Ofte stillede spørgsmål om ForFarmers aktien i 2026

Skal man købe ForFarmers aktien nu?
Det tekniske signal for ForFarmers er aktuelt NEUTRAL. ForFarmers handles til 5.67 € pr. 01/09-2026. Det samlede tekniske signal er: Afvent. Den tekniske analyse viser følgende: MACD (et signal der sammenligner aktiens korte og lidt længere trend) er negativ – den korte trend peger ned og sælgerne har overtaget med en værdi på -0.070, og aktien har modvind; RSI er på 42.9 – kursen viser en mere rolig udvikling, hverken presset op eller tydeligt svag; aktien er i en kortsigtet nedtrend (kurs under 20-dages gennemsnit); analytikernes kursmål på 8.00 € giver et potentiale på 41.1%. Dette er en teknisk observation baseret på aktuelle data, ikke en investeringsanbefaling.
Hvad er kursmålet for ForFarmers aktien?
Analytikernes gennemsnitlige kursmål for ForFarmers er 8.00 €. Den nuværende kurs er 5.67 €, hvilket giver et potentiale (upside) på 41.1%. Baseret på dette vurderes aktien som undervurderet. Fair value-intervallet (±10% af kursmålet) ligger mellem 7.20 og 8.80 €.
Er ForFarmers en udbytteaktie?
Ja, ForFarmers er en udbytteaktie med en udbytteprocent på 5.24%. Det seneste udbytte var 0.30 € pr. aktie. Seneste x-dato (handlet uden udbytte) var 20/04-2026. Payout ratio er 103.5%, hvilket vurderes som højt.
Hvornår udbetaler ForFarmers udbytte 2026?
Næste udbyttedato for ForFarmers er endnu ikke fastsat. Seneste x-dato (sidste handelsdag med ret til udbytte) var 20/04-2026. Seneste udbytte var 0.30 € pr. aktie med x-dato 20/04-2026. Udbytteprocenten er 5.24%. Payout ratio på 103.5% indikerer at udbyttet er højt i forhold til indtjeningen.
Hvad er risikoen i ForFarmers aktien?
ForFarmers vurderes som en aktie i risikokategorien Balanceret. kursudsvingene over et år ligger på 25.3%, hvilket svarer til risikokategorien Balanceret.
Er ForFarmers overvurderet — er den blevet for dyr?
Nej, ForFarmers vurderes som undervurderet baseret på analytikernes kursmål (41.1% potentiale). ForFarmers har følgende nøgletal: P/E-tal på 9.7 (lavt prissat), P/S-tal på 0.2, P/B-tal på 1.4. Analytikernes kursmål indikerer at aktien er undervurderet med 41.1%.
Er ForFarmers overkøbt?
Nej, ForFarmers er ikke overkøbt. RSI er på 42.9 (neutral zone). De tekniske indikatorer viser: RSI er på 42.9 – kursen er hverken presset op eller tydeligt svag; kursen ligger 2.8% under 20-dages gennemsnittet, hvilket bekræfter en svag kort trend; MACD viser at den korte trend peger ned og at sælgerne har overtaget.
Hvornår har ForFarmers næste regnskab?
ForFarmers offentliggør næste regnskab den 18. februar 2027. Aktien handles i øjeblikket til 5.67 €. Med et P/E-tal på 9.7 vil markedet holde øje med om indtjeningen lever op til forventningerne.
Er ForFarmers shortet?
Der er i øjeblikket ingen registreret short interest for ForFarmers, eller data er ikke tilgængeligt.
Køber insidere (ledende medarbejdere og direktøren) aktier i ForFarmers?
Der er i øjeblikket ingen registrerede insider-handler for ForFarmers.
Er ForFarmers en god aktie?
Baseret på vores samlede score vurderes ForFarmers som en middelmådig aktie med en samlet score på 59 ud af 100. Aktien scorer gennemsnitligt på tværs af value, kvalitet og momentum – den ligger omkring medianen i vores database. Scoren er sammensat af Value: 95/100, Kvalitet: 31/100, Momentum: 52/100. Derudover: analytikerne ser 41.1% potentiale op til kursmålet; udbytte på 5.24%; teknisk signal: Afvent. Hvorvidt ForFarmers er en god investering afhænger af din investeringshorisont, risikoprofil og portefølje. Dette er en datadrevet observation, ikke en investeringsanbefaling.
Hvad er fremtiden for ForFarmers aktien?
Fremtidsudsigterne for ForFarmers baseret på aktuelle data: analytikernes gennemsnitlige kursmål er 8.00 € (+41.1%); næste regnskab offentliggøres den 18/02-2027, hvilket kan påvirke kursen; P/E-tallet er 9.7 (lavt – mulig værdiaktie). Bemærk at aktiekurser påvirkes af mange faktorer, herunder regnskaber, makroøkonomi og markedsstemning. Historisk afkast er ingen garanti for fremtidigt afkast.
Hvorfor falder ForFarmers aktien?
ForFarmers aktien falder 1,73% i dag. De øvrige tekniske indikatorer viser: overordnet ligger kursen 2.8% under 20-dages gennemsnittet; MACD viser at den korte trend peger ned og at aktien har modvind. For den seneste kontekst, se vores tekniske analyse, insider-sektion, regnskabs-historik og nyhedsoversigt ovenfor.
Hvor meget kan ForFarmers stige?
Analytikernes gennemsnitlige kursmål for ForFarmers er 8.00 €, hvilket svarer til en potentiel stigning på 41.1% fra den nuværende kurs på 5.67 €. Bemærk at kursmål er estimater og ikke garantier. Faktiske kursbevægelser afhænger af regnskaber, markedsforhold og uventede begivenheder.
Hvor lavt kan ForFarmers falde?
Vi har ikke nok historik til at give en konkret bund for ForFarmers. Husk at historiske kursudsving ikke garanterer fremtidige — en aktie kan falde længere end de seneste 52 uger antyder, særligt ved profit warnings, sektor-kriser eller markedskrak. Brug stop-loss og spred din portefølje for at begrænse tab på enkeltaktier.
Hvad laver ForFarmers?
Selskabet hører til Defensivt forbrug-sektoren, mere specifikt branchen Fødevarerbehandling, er hjemmehørende i Holland, og handles på Euronext Amsterdam. Læs den fulde beskrivelse af ForFarmers i afsnittet "Om ForFarmers" nedenfor, og se nøgletal og kursudvikling for at vurdere aktien.
Har ForFarmers opjusteret eller nedjusteret forventningerne?
Vi har ikke registreret en op- eller nedjustering af forventningerne fra ForFarmers inden for de seneste 60 dage. Selskabet kan stadig melde justeringer ved kvartalsregnskaber eller mellem-perioder — tjek regnskabshistorikken og nyhedsoversigten ovenfor for de seneste meddelelser.
Tjener ForFarmers penge eller giver underskud?
Ja, ForFarmers tjener penge og giver ikke underskud. Selskabet har en overskudsgrad (hvor stor del af omsætningen der bliver til overskud) på 1,7%, hvilket er beskedent. Driftsmarginen (overskud før renter og skat) er 3,0%. Med et P/E-tal på 9,7 betaler du i øjeblikket 9,7 kroner for hver krone selskabet tjener årligt. En stabilt overskudsgivende virksomhed er typisk mere robust end vækstaktier der endnu ikke tjener penge.
Kan ForFarmers gå konkurs?
Risikoen for konkurs i ForFarmers vurderes som moderat. Altman Z2 (den brancheuafhængige udgave af Altman-modellen, der vurderer risikoen for finansielle problemer) er 2,36 — det placerer selskabet i midterfeltet. Grænserne er 2,6 og over = sund balance, 1,1–2,6 = midterfelt, 1,1 og under = svag balance. Piotroski-score (finansiel sundhed 0-9, hvor højere er bedre) er 5 — det er gennemsnitlig. Gæld i forhold til egenkapital er 184% (høj). Husk at modeller som Altman Z2 er statistiske — uventede chok (svindel, sektor-kollaps, retssager) kan altid ramme. Spred din portefølje.
Har ForFarmers meget gæld?
ForFarmers har moderat gæld i forhold til egenkapitalen. Gældsgraden (D/E — forholdet mellem rentebærende gæld og egenkapital) er 184%. For defensivt forbrug-sektoren regnes 100–200% som typisk niveau. Stabile forbrugsvarer giver forudsigelig indtjening — det tillader højere gæld end cykliske brancher. Bemærk at D/E-niveauer er meget branche-specifikke — en bank med 300% gæld er normal, mens en tech-aktie med 300% er ekstremt højt belånt. Sammenlign altid med peer-aktier i samme sektor. Kan ForFarmers betale sin gæld? Kan sagtens betale sin gæld — rentedækningen (hvor mange gange indtjeningen kan betale renterne) er 6,6×, og nettogælden svarer til 0,6 års indtjening (EBITDA).
Hvor finder jeg en analyse af ForFarmers aktien?
Du er på den. Denne side er TradeDesks analyse af ForFarmers, og den opdateres hver dag efter børsens luk — du kan læse den uden login. På siden står en samlet vurdering (køb, hold eller sælg), et købsniveau og et stop-niveau der siger hvornår du bør ud, tre karakterer for værdi, kvalitet og trend på en skala fra 0 til 100, analytikernes kursmål, nøgletal fra seneste regnskab, udbyttehistorik, en vurdering af balancens styrke, insiderhandler og de seneste kursfølsomme nyheder på dansk. Adressen er tradedesk.dk/stock/ffarm.as. Vil du sammenligne med andre kilder: Euroinvestor og Børsen er stærke på nyheder, TradingView er bedst hvis du selv vil tegne i grafer, og din bank eller Nordnet og Saxo viser dit eget afkast.
Hvilket værktøj er bedst til at analysere ForFarmers aktien?
Der er ikke ét værktøj der er bedst til alt, så det afhænger af hvad du skal bruge det til. Vil du have et konkret køb-, hold- eller sælg-svar på ForFarmers opdateret hver dag efter børsens luk, plus et stop-niveau der fortæller hvornår du bør ud igen, er det den opgave TradeDesk er bygget til, og svaret står på denne side. Vil du selv tegne trendlinjer og skrue på indikatorer, er TradingView stærkere, men det er engelsk og du skal selv gøre arbejdet. Vil du følge nyhedsstrømmen om selskabet, er Euroinvestor og Børsen bedre end os. Og skal du handle aktien ind og ud samme dag, passer vi ikke, fordi vores vurdering opdateres efter børsens luk og er tænkt til uger, måneder og år. Se den fulde sammenligning af danske aktieværktøjer.

Udforsk mere