Stillfront aktie (SF) 2026/2027: riktkurs +45 % – rekommendation och aktieanalys

6,16
Kursutveckling för Stillfront (SF.ST) – aktiekurs på 6,16 kr, november 2026
Stillfront aktiekurs – Kursutveckling 2026. Uppdaterad 5 november 2026.
Dela analysen:

Stillfront riktkurs 2026: analytikerna ser 43 % uppsida

Den genomsnittliga riktkursen för Stillfront är 8,80 kr. Aktien är möjligen undervärderad, då riktkursen är högre än den nuvarande kursen. Aktien är undervärderad med 0 %, vilket kan indikera en potentiell avkastning inom de närmaste 12 månaderna, om analytikernas bedömning stämmer. Bedöm även aktiens nyckeltal som P/E, P/S och P/B samt den tekniska analysen längre ner på sidan för en komplett bild.
⚠️ Köp inte en aktie bara på grund av riktkursenRiktkursen är analytikernas bedömning av kursen om 12 månader. Bedömningen slår ofta fel. En stor studie av amerikanska aktier från 2000 till 2009 visade att bara 38 % av riktkurserna hade nåtts efter 12 månader. I genomsnitt utlovade riktkurserna 15 procentenheter mer i avkastning än aktierna gav. Använd riktkursen tillsammans med rapporterna och trenden, inte ensam.Källa: Bradshaw, Brown och Huang (2013)

Är Stillfront övervärderad eller undervärderad?

Stillfront är för närvarande undervärderad med en avvikelse på 43,0 % i förhållande till riktkursen.


Den aktuella kursen är 6,16 kr, vilket placerar Stillfront i kategorin undervärderad. Aktien bedöms som undervärderad, om kursen är under 7,92 kr, och som övervärderad, om kursen överstiger 9,68 kr.


Intervallet för rimligt värde (±10 % av riktkursen) ligger för Stillfront mellan 7,92 kr och 9,68 kr.

Är Stillfront den rätta aktie för dig?

Få en gratis portföljanalys och ta reda på om dina aktier är optimalt sammansatta – baserat på risk, diversifiering och avkastningspotential. Vi hjälper dig hitta de rätta aktierna vid rätt tidpunkt.

Utforska alla aktier →

Om Stillfront – Dataspel & multimedia

Stillfront Group AB (publ) skapar och säljer digitala spel som man tjänar pengar på via sina dotterbolag. Bolaget säljer sina spel till spelare i Tyskland, USA, Frankrike, Storbritannien samt i Mellanöstern och Nordafrika.

Spelen finns både som webbläsarspel och som spel till mobilen och datorn. Bland de mest kända titlarna finns Call of War och Supremacy 1914, som är strategispel om andra respektive första världskriget. Conflict of Nations: Modern War är ett liknande strategispel med modern krigföring som tema.

Stillfront erbjuder också bondgårdsspel som Goodgame: Big Farm, som finns både till dator och mobil, samt strategispelen Goodgame: EMPIRE och Goodgame: EMPIRE: Four Kingdoms. Andra spel i utbudet är fantasyspelen Gemstone IV och Dragonrealms, samt sportspel som ManagerZone Football & Hockey och Online Fussball Manager, där spelarna får agera lagledare.

Bolaget har även flera krigsspel till mobilen, till exempel SIEGE: World War II, Tank Storm, War and Peace: Civil War och World at War. Dessutom ingår Unravel, ett pussel- och strategispel till dator och tv-spelskonsoler, samt eRepublik och Imperia Online, som är webbläsarspel där många spelare möts online samtidigt.

Stillfront Group har sitt huvudkontor i Stockholm, Sverige.
Läs om företaget

Nyckeltal för Stillfront

kr 3,2B Marknadsvärde (Mcap)
kr 5,3B Omsättning
Dataspel & multimedia Industri
- P/E Ratio
0,60 P/S Ratio
0,65 P/B Ratio
Sverige Handlas på börsen

Vad är Stillfront för typ av aktie?

Tillväxtaktie

Stillfront klassificeras som en tillväxtaktie med en kvartalsvis intjäningstillväxt på 69,5 % och starkt långsiktigt momentum på 0,0 %.

Scoreöversikt för Stillfront

💰 Value Score 54/100 (Neutral)
⭐ Quality Score 35/100 (Låg)
🚀 Momentum Score 61/100 (Hög)
📊 Total Score 50/100

⚠️ 3 röda flaggor identifierade 3 kritiska

Vår analys har identifierat 3 potentiella riskfaktorer i Stillfront som investerare bör vara uppmärksamma på.

🚨 Svag balansräkning (förhöjd risk): Altman Z2 är -2,49 – balansräkningen är mätbart svagare ä...
🚨 Negativ vinstmarginal: Vinstmarginalen är -37,2 % – företaget förlorar pengar på...
🚨 Negativ avkastning på eget kapital: ROE är -34,4 % – företaget genererar negativ avkastning t...
🔒

Se alla 3 röda flaggor i Stillfront

Ta reda på om det fortfarande är säkert att investera i aktien

Utforska alla aktier →

📈 Värdering

P/S-kvoten är 0,6 (låg — potentiellt undervärderad i förhållande till omsättningen). P/B är 0,7, under bokfört värde, vilket kan indikera en value-möjlighet.

💵 Lönsamhet & Tillväxt

Stillfront och en rörelsemarginal på 19,7 %. ROA är 4,0 %. Den senaste kvartalsintjäningen växte med 69,5 % år-över-år — stark tillväxt.

🏦 Finansiell Hälsa

Piotroski-poängen är 7 av 9 — god finansiell hälsa. Altman Z2 är -2,49 (svag balansräkning — förhöjd risk). Skuldsättningsgraden (D/E) är 118,8 % — måttlig belåning.

🚀 Momentum & blankning

Short interest är 2,77 %.

50/100 och 3 röda flaggor – är du säker på Stillfront?

De flesta privatinvesterare upptäcker problemen för sent. Med TradeDesk får du den fullständiga analysen – röda flaggor, riskprofil, insynshandel och dagliga signaler – så du kan fatta välgrundade beslut.

Ingen bindning · Full tillgång · Avsluta när som helst

Utforska alla aktier →

Insynshandel i Stillfront 2026: Bara köp

Under 2026 har insynspersoner i Stillfront genomfört 20 transaktioner, som alla har varit köp. Netto har det flyttats 5 495 830 kr in i aktien av insynspersoner. Bland de aktiva insynspersonerna är Lars-Johan Jarnheimer, Maria Hedengren, Emily Villatte m.fl..

Senaste 3 månaderna: Inga transaktioner

Det har inte varit någon insynshandel under de senaste 3 månaderna.

Alla transaktioner: Bara köp

Insynspersoner har uteslutande köpt aktier. Det visar att de tror på bolagets framtid — men i vår mätning av svenska insynsköp gav det i genomsnitt inget försprång mot index.

Under de senaste 20 transaktionerna: 20 köp och 0 försäljningar. Netto 5 495 830 kr in i aktien.

Senaste köp: Lars-Johan Jarnheimer köpte 100 000 aktier till 5 kr per st. den 13 maj 2026. Aktien har sedan stigit 14,0 %.

Vem köper: Lars-Johan Jarnheimer, Maria Hedengren, Emily Villatte, Marcus Jacobs, David Nordberg m.fl..

Senaste insynshandel i Stillfront (2026)

Tabellen visar de senaste 20 rapporterade insynstransaktionerna i Stillfront. Gröna rader är köp, röda rader är försäljningar. Data baseras på officiella rapporter.

Datum Namn Typ Antal aktier Pris per aktie (kr) Belopp (kr)
2026-05-13 Lars-Johan Jarnheimer Köp 100 000 5 540 000
2026-03-27 Maria Hedengren Köp 18 000 4 68 220
2026-03-27 Lars-Johan Jarnheimer Köp 25 000 4 96 750
2026-03-26 Lars-Johan Jarnheimer Köp 50 000 4 190 000
2026-03-04 Emily Villatte Köp 200 000 4 850 000
2025-11-04 Marcus Jacobs Köp 40 000 6 256 000
2025-10-31 Marcus Jacobs Köp 100 000 6 635 000
2025-07-31 Marcus Jacobs Köp 20 000 5 101 000
2024-09-18 David Nordberg Köp 8 000 7 58 000
2024-09-17 Marcus Jacobs Köp 55 000 7 388 300

Vem köper och säljer Stillfront aktier 2026?

Följande insynspersoner har köpt aktier i Stillfront: Lars-Johan Jarnheimer, Maria Hedengren, Emily Villatte, Marcus Jacobs, David Nordberg m.fl.. Totalt har det köpts för 5 495 830 kr fördelat på 20 transaktioner. Insynshandel är när ledande befattningshavare och styrelseledamöter köper eller säljer aktier i det egna bolaget – lagliga affärer som måste anmälas. Dessa transaktioner rapporteras till Finansinspektionen och är offentligt tillgängliga.

🔔

Få besked vid nästa insynshandel i Stillfront

Insynspersoner vet mer än marknaden. Få en notifikation när direktörer och styrelseledamöter köper eller säljer aktier i Stillfront – innan marknaden reagerar.

Utforska alla aktier →

Stillfront blankning 2026: 2,8 % blankad

Måttlig blankning: 2,8 % av bolagets aktier
Andel av bolagets aktier
2,8 %
Bedömning
Måttlig blankning
Risk för short squeeze
Låg
Datakälla
Finansinspektionen
Uppdateras dagligen

Utveckling av blankningsandelen: Stillfront

0,0 %4,3 %8,5 %
Topp 7,4 % · 26/7
26/712/931/10
2,8 % i dag (måttlig)Toppade på 7,4 % den 26/7 2026I stort sett oförändrad de senaste 30 dagarnaMätt över 97 dagar
Vad säger utvecklingen?
Blankningen har varit betydligt högre. Den toppade på 7,4 % den 26/7 2026 och ligger nu på 2,8 % — ett fall på 4,6 procentenheter. Den senaste månaden har den legat ganska stabilt.

Så fungerar blankning: den som blankar har lånat aktien och sålt den, och för att stänga positionen måste hen köpa tillbaka aktien. Fallet från toppen betyder alltså att de som satsade på kursfall i Stillfront har köpt tillbaka aktier och stängt sina positioner. Det är värt att hålla ögonen på om kurvan ligger kvar eller vänder igen. Det är inte i sig en signal om vad kursen gör — vi kan inte förutsäga marknaden, och blankningsandelen är bara ett tal av många. Men det säger något om vad de stora aktörerna gör.
Aktien har en moderat blankning. Mellan 2–5 % av bolagets aktier är blankade, vilket ligger inom normalområdet för de flesta aktier.

Data uppdateras dagligen baserat på officiella rapporter från Finansinspektionen.
Blankning Skala
0% 2% 5% 10% 20%+
Låg Moderat Hög Mycket Hög Extrem
▲
2,8 %

När har Stillfront rapport – nästa datum: 3 februari 2027

Stillfronts nästa rapport publiceras den 3. februari 2027 efter marknadens stängning. Denna rapport täcker fjärde kvartalet (Q4) och avslutades den 31. december 2026.



Teknisk analys av Stillfront 2026 – Signal: Avvakta

Samlad Teknisk Signal: Avvakta

Baserat på trendanalys (SMA50/SMA200) och MACD-trend (positiv/negativ på daglig + veckovis basis). Uppdaterad 5 november 2026.

Teknisk analys av Stillfront (SF.ST) – RSI 41, MACD negativ (fallande), daglig candlestick-graf november 2026
Stillfront teknisk analys – Candlestick-diagram med RSI, MACD och volymprofil. Uppdaterad 5 november 2026.

Trendanalys av Stillfront

Stillfront är i en kortsiktig nedtrend. Kursen på 6,16 kr ligger 7,5 % under 20-dagars genomsnittet (6,66 kr). På medellång sikt är bilden negativ: kursen ligger 9,8 % under 50-dagars genomsnittet (6,82 kr). Långsiktigt ligger aktien 13,6 % över 200-dagars genomsnittet (5,42 kr), vilket bekräftar en långsiktig upptrend.

Golden Cross: 50-dagars genomsnittet (6,82) ligger över 200-dagars (5,42), vilket är en klassisk köpsignal för Stillfront.

Är Stillfront överköpt eller översåld?

Stillfront har ett RSI på 40,8. Aktien befinner sig i den lägre delen av neutral zon, vilket tyder på svagt momentum utan att vara översåld.

MACD-analys för Stillfront

Daglig MACD: MACD är negativ (-0,282), vilket betyder att den kortsiktiga trenden är negativ (12-dagars EMA ligger under 26-dagars EMA). MACD ligger under signallinjen (-0,226) med 0,056, vilket bekräftar tilltagande negativt momentum i nedtrenden.

Veckovis MACD: MACD5 är positiv (0,400), vilket indikerar en positiv långsiktig trend. MACD5 ligger under signallinjen (0,451) med 0,051, vilket tyder på att det långsiktiga momentumet är avtagande – den positiva trenden kan vara under press.

Samlad MACD-bedömning: Daglig och veckovis MACD ger motstridiga signaler. Långsiktig trend är positiv, men kortsiktigt är den negativ. Kortsiktigt momentum är fortfarande fallande – en djupare korrigering är möjlig.

Riskprofil för Stillfront

Stillfront har en årlig standardavvikelse på 58,8 %, vilket klassificerar aktien som Spekulativ. Betydande kurssvängningar är normala, och aktien kräver en högre risktolerans.

Samlad teknisk slutsats för Stillfront

Trend: Neutral/blandad.

MACD Trend (nollinje): Daglig negativ (-0,282). Veckovis positiv (0,400).

MACD Momentum (signal): Daglig fallande. Veckovis fallande.

RSI: 40,8 – neutral.

Teknisk signal: Avvakta

Signalerna är blandade – trend och MACD pekar i olika riktningar. Avvakta att MACD korsar nollinjen i trendriktningen innan du handlar.

Vanliga frågor om Stillfront aktien 2026

Ska man köpa Stillfront aktien nu?
Nej, inte enligt TradeDesks modell. Modellen äger inte Stillfront (såld den 22 oktober 2026) och har ingen köpsignal. Den köper först när kursen kommer över modellens köpnivå och 50-dagarsgenomsnittet. Stillfront handlas till 6,16 kr den 5 november 2026. Som jämförelse visar de klassiska tekniska indikatorerna, som reagerar snabbare än modellen, sammantaget avvakta: MACD är negativ (fallande trend) på -0,282 med fallande momentum (signal: -0,226); RSI är på 40,8 (neutral zon); aktien är i en kortsiktig nedtrend (kurs under 20-dagars genomsnitt); analytikernas riktkurs på 8,80 kr indikerar 43,0 % uppsida.
Vad är riktkursen för Stillfront aktien?
Analytikernas genomsnittliga riktkurs för Stillfront är 8,80 kr. Den nuvarande kursen är 6,16 kr, vilket ger en uppsida på 43,0 %. Baserat på detta bedöms aktien som undervärderad. Intervallet för rimligt värde (±10 % av riktkursen) ligger mellan 7,92 och 9,68 kr.
Är Stillfront en utdelningsaktie?
Nej, Stillfront betalar för närvarande inte utdelning till aktieägarna. Företaget återinvesterar sitt överskott i tillväxt istället för att betala utdelning.
Vad är risken med Stillfront aktien?
Stillfront bedöms som en aktie i riskkategorin Spekulativ. den årliga standardavvikelsen är 58,8 %, vilket klassificerar aktien som Spekulativ.
Är Stillfront övervärderad?
Nej, Stillfront bedöms som undervärderad baserat på analytikernas riktkurs (43,0 % uppsida). Stillfront har följande nyckeltal: P/S-tal på 0,6, P/B-tal på 0,7. Analytikernas riktkurs indikerar att aktien är undervärderad med 43,0 %.
Är Stillfront överköpt?
Nej, Stillfront är inte överköpt. RSI är på 40,8 (neutral zon). De tekniska indikatorerna visar: RSI är på 40,8 (neutral zon mellan 30-70), vilket varken signalerar överköpt eller översåld. Dessutom kursen ligger 7,5 % under 20-dagars genomsnittet (kortsiktig nedtrend). Dessutom MACD är negativ med fallande momentum.
När har Stillfront nästa rapport?
Stillfront publicerar nästa rapport den 3 februari 2027. Aktien handlas för närvarande till 6,16 kr.
Är Stillfront blankad?
Ja, Stillfront är blankad med 2,8 % av bolagets aktier. Detta är en moderat blankning, vilket ligger inom normalområdet för de flesta aktier. Data uppdateras dagligen baserat på officiella rapporter från Finansinspektionen.
Köper insynspersoner Stillfront aktier?
Ja, insynspersoner är nettoköpare i Stillfront – de köper fler aktier än de säljer. Under de senaste 20 rapporterade transaktionerna är fördelningen 20 köp och 0 försäljningar, och netto har det köpts för 5 495 830 kr. Aktiva köpare är Lars-Johan Jarnheimer, Maria Hedengren, Emily Villatte m.fl.. Insynsköp tolkas ofta som ett tecken på förtroende, eftersom ledningen investerar egna pengar. I vår mätning av 6 763 svenska insynsköp gav de i genomsnitt inget försprång mot OMXS30 (48,4 % slog index) — se undersökningen på tradedesk.dk/se/fungerar-insynskop.
Är Stillfront en bra aktie?
Baserat på vår samlade score bedöms Stillfront som en medelmåttig aktie med en samlad score på 50 av 100. Aktien scorar genomsnittligt tvärs över value, kvalitet och momentum – den ligger omkring medianen i vår databas. Poängen är sammansatt av Value: 54/100, Kvalitet: 35/100, Momentum: 61/100. Dessutom: analytikerna ser 43,0 % uppsida till riktkursen; teknisk signal: Avvakta. Om det är rätt tidpunkt att köpa är en annan fråga: TradeDesks modell äger inte aktien och har ingen köpsignal.
Vad är framtiden för Stillfront aktien?
Framtidsutsikterna för Stillfront baserat på aktuella data: analytikernas genomsnittliga riktkurs är 8,80 kr (+43,0 %); nästa rapport publiceras den 3 februari 2027, vilket kan påverka kursen.
Varför faller Stillfront aktien?
Stillfront faller för närvarande. De tekniska indikatorerna visar: kursen ligger 7,5 % under 20-dagars genomsnittet; MACD är negativ med fallande momentum (negativ signal); insynspersoner har övervägande köpt aktien på sistone. Senaste nyheter som kan påverka kursen: Rättelse: Stillfronts delårsrapport för Q3 2026 - Fortsatt tillväxt i nyckelfranchiser och stabil organisk omsättning (2026-10-23, Delårsrapport (Q1 och Q3)); Stillfronts delårsrapport för tredje kvartalet 2026 - Fortsatt tillväxt för nyckelspel och stabila organiska intäkter (2026-10-23, Delårsrapport (Q1 och Q3)); Stillfront utser Marcus Jacobs till ny VD och koncernchef (2026-10-22, Förändringar styrelse/ledning/revisorer).
Hur mycket kan Stillfront stiga?
Analytikernas genomsnittliga riktkurs för Stillfront är 8,80 kr, vilket motsvarar en potentiell stigning på 43,0 % från den nuvarande kursen på 6,16 kr. Aktien har under de senaste 52 veckorna handlats mellan 3,42 och 7,73 kr. Kursen ligger 20,4 % under 52-veckors högsta, vilket kan indikera potential om de underliggande fundamentala förhållandena är intakta.
Hur lågt kan Stillfront falla?
Aktien har under de senaste 52 veckorna handlats ned till 3,42 kr, vilket ligger 44,4 % under den nuvarande kursen på 6,16 kr. Det största kursfallet (drawdown) under samma period var 55,8 % från topp till botten. Under ett år svänger kursen normalt ±58,8 % (standardavvikelse — ett mått på kurssvängningar). Ett tufft år kan därför ge en ytterligare nedgång i den storleksordningen.
Vad gör Stillfront?
Stillfront Group AB (publ) skapar och säljer digitala spel som man tjänar pengar på via sina dotterbolag. Bolaget säljer sina spel till spelare i Tyskland, USA, Frankrike, Storbritannien samt i Mellanöstern och Nordafrika. Spelen finns både som webbläsarspel och som spel till... Bolaget tillhör sektorn Kommunikationstjänster, närmare bestämt branschen Dataspel & multimedia, har sitt säte i Sverige, och handlas på Stockholm Exchange. Se nyckeltal, rapporthistorik och kursutveckling ovan för att bedöma Stillfront som investering.
Har Stillfront höjt eller sänkt prognosen?
Vi har inte registrerat någon höjd eller sänkt prognos från Stillfront under de senaste 60 dagarna. Bolaget kan fortfarande justera prognosen vid kvartalsrapporter eller mellan rapporterna — se rapporthistoriken och nyhetsöversikten ovan för de senaste beskeden.
Tjänar Stillfront pengar eller går det med förlust?
Nej, Stillfront tjänar för närvarande inga pengar — bolaget går med förlust med en negativ vinstmarginal på -37,2 %, en betydande förlust. Det betyder att verksamheten förlorar pengar på varje krona i omsättning. Rörelsemarginalen är dock positiv på 19,7 %, så själva verksamheten tjänar pengar — förlusten beror på finansiella kostnader, skatt eller engångsposter. Det är normalt för tillväxtaktier som investerar i expansion, men det ökar risken om bolaget inte når break-even innan kapitalet tar slut.
Kan Stillfront gå i konkurs?
Risken för konkurs i Stillfront bedöms som förhöjd. Altman Z2 (en modell som bedömer risken för finansiella problem) är -2,49 — det placerar bolaget i den svaga änden. Det är en sannolikhet utifrån siffrorna, inte en dom — konkurs är inte nära förestående. Men balansräkningen är mätbart svagare än genomsnittet, så håll koll på skulder, likviditet och om nya kapitalanskaffningar är på väg. Piotroski-score (finansiell hälsa 0-9, där högre är bättre) är 7 — det är starkt. Skulder i förhållande till eget kapital är 119 % (måttlig). Kom ihåg att modeller som Altman Z2 är statistiska — oväntade chocker (bedrägerier, sektorkollaps, rättsprocesser) kan alltid slå till. Sprid din portfölj.
Har Stillfront mycket skulder?
Stillfront har måttliga skulder i förhållande till det egna kapitalet. Skuldsättningsgraden (D/E — förhållandet mellan räntebärande skulder och eget kapital) är 119 %. För kommunikationstjänster-sektorn räknas 80–150 % som en typisk nivå. Telekom- och mediebolag har måttliga investeringar i infrastruktur, så 80–150 % är en typisk nivå. Kan Stillfront betala sina skulder? Kan betala sina skulder, men de väger tungt — räntetäckningsgraden (hur många gånger vinsten kan betala räntorna) är 3,2×, och nettoskulden motsvarar 3,1 års vinst (EBITDA).


Senaste nyheter om Stillfront-aktien 2026

  • Datum: 2026-10-23 07:11:00
    Kategori: Rapport
    Nyheten: Rättelse: Stillfronts delårsrapport för Q3 2026 - Fortsatt tillväxt i nyckelfranchiser och stabil organisk omsättning
    Läs mer här: Ladda ner pdf med detaljer

  • Datum: 2026-10-23 07:00:00
    Kategori: Rapport
    Nyheten: Stillfronts delårsrapport för tredje kvartalet 2026 - Fortsatt tillväxt för nyckelspel och stabila organiska intäkter
    Läs mer här: Ladda ner pdf med detaljer

  • Datum: 2026-10-22 19:35:00
    Nyheten: Stillfront utser Marcus Jacobs till ny VD och koncernchef
    Läs mer här: Ladda ner pdf med detaljer

  • Datum: 2026-10-09 10:00:00
    Nyheten: Inbjudan - presentation av Stillfronts rapport för tredje kvartalet 2026
    Läs mer här: Ladda ner pdf med detaljer

  • Datum: 2025-04-08 12:00:00
    Nyheten: Kallelsen gäller Stillfronts kommande årsstämma. Aktieägare kan delta och rösta både fysiskt och per post. Stämman tar bland annat upp val av styrelse, godkännande av rapport och arvode samt förslag om kapitalomstruktureringar och incitamentsprogram.
    Läs mer här: Ladda ner pdf med detaljer

  • Datum: 2025-04-07 15:00:00
    Nyheten: Stillfront har genomfört ett återköpsprogram. Bolaget har köpt 8 580 000 egna aktier för 50 miljoner SEK. Aktierna ska användas till earnout-betalningar kopplade till förvärv.
    Läs mer här: Ladda ner pdf med detaljer

  • Datum: 2025-03-04 07:55:00
    Nyheten: Stillfront har utsett Alexis Bonte till ny koncernchef (Group CEO). Han har varit tillförordnad VD sedan oktober 2024 och har stor erfarenhet från spelbranschen. Bonte vill satsa på att stärka nyckelfranchiserna, driva långsiktig tillväxt och effektivisera verksamheten.
    Läs mer här: Ladda ner pdf med detaljer

Andra aktier i Kommunikationstjänster

Jämför Stillfront med andra aktier i kommunikationstjänster-sektorn. Klicka på en aktie för att se teknisk analys, insynshandel och nyckeltal.

Se alla 22 aktier i Kommunikationstjänster-sektorn